Navigatie
  • Nieuw bij Allesvoorparket PVC vloeren
  • Bezoek onze showroom Ringbaan-zuid 376, Tilburg
  • 5000+ klanten beoordelen ons met een 9

Thomsit R740 1-K-PU Reno express voorstrijk 12 kg

Thomsit R740 1-K-PU Reno express voorstrijk 12 kg
Thomsit R740 1-K-PU Reno express voorstrijk 12 kg kan gebruikt worden als sneldrogende voorstrijk.
  • Universele toepassing
  • Bescherming tegen weekmakers
  • Sneldrogend; na 1 uur volledig uitgehard
  • Verbruik 80-300 g/m2 (afhankelijk van toepassing, zie handleiding voor meer info)

Scroll naar beneden voor gebruiksaanwijzing of open direct de Handleiding!

  • Snel geleverd met onze bezorgservice!
  • 5000+ klanten beoordelen ons met een 9,1
  • Bezoek ook onze showroom Ringbaan-Zuid 376, Tilburg
  • Persoonlijk & gratis advies: 013 - 207 00 01

Thomsit R740 1-K-PU Reno express voorstrijk 12 kg

Thomsit R740 1-K-PU Reno express voorstrijk 12 kg kan gebruikt worden als sneldrogende voorstrijk.
  • Universele toepassing
  • Bescherming tegen weekmakers
  • Sneldrogend; na 1 uur volledig uitgehard
  • Verbruik 80-300 g/m2 (afhankelijk van toepassing, zie handleiding voor meer info)

Scroll naar beneden voor gebruiksaanwijzing of open direct de Handleiding!

Gebruiksaanwijzing Thomsit R740

Voorbereiding
De ondergronden dienen te voldoen aan de algemene technische eisen voor bouwwerkzaamheden (ATV) van DIN 18 365 "Vloerbedekkingswerkzaamheden" en DIN 18 356 "Parketwerkzaamheden". De ondergrond dient schoon, vrij van gebreken en stevig te zijn, en vrij van stoffen die de hechting kunnen belemmeren. Oude vloerbedekking en alle resten lijm en egaliseermiddelen die niet goed vastzitten dienen mechanisch te worden verwijderd. Betonnen vloeren afborstelen en stofzuigen, en eventueel cementsluier verwijderen. Calciumsulfaatgebonden dekvloeren altijd schuren en stofzuigen. Magnesiumoxychloride en magnesia dekvloeren stralen of frezen. Stenen en tegelvloeren reinigen en indien nodig opschuren. Voor het aanbrengen van Thomsit R 740 als isolatielaag tegen capillair opstijgend vocht of restvocht, dient de vochtbestendige ondergrond volledig van alle vastzittende resten, vuil of andere verontreinigingen te worden ontdaan (indien nodig het oppervlak stralen of frezen).

Verwerking

Breng een dunne, gelijkmatige voorstrijk laag aan met een geschikte roller. Plasvorming van overtollige voorstrijk op het oppervlak vermijden. In geval van afdichten van de ondergrond tegen capillair opstijgend vocht of restvocht in beton- of cementvloeren, dient na uitharding van de eerste laag altijd kruiselings (en binnen 24 uur) een tweede laag te worden aangebracht. De totale hoeveelheid aan te brengen voorstrijkmiddel dient ca. 250 g/m² te zijn.
- Aansluitende toepassing van egaliseermiddel: Bij egaliseerdiktes tot 10 mm Thomsit R 740 na het uitharden met een scherpe pad vlak opschuren en onverdund met Thomsit R 766 of met Thomsit R 790 voorbehandelen. Egaliseerdiktes van meer dan 10 mm niet gronden met PUR, maar Thomsit R 755 met kwartszand aanbrengen. 
- Aansluitende directe verlijming: Als de onderlaag verder niet hoeft te worden geëgaliseerd, kan de vloerbedekking of houten vloer direct binnen 24 uur na het aanbrengen van de laatste voorstrijklaag worden gelegd. Zorg ervoor dat u voor het verlijmen van houten vloeren (parket) alleen Thomsit-reactieharslijmen gebruikt.

Voor meer informatie, raadpleeg de Handleiding!

Toepassingen Thomsit R740

Zeer emissiearm, watervrij, polyurethaan één-componentvoorstrijkmiddel voor:
• het afsluiten van oude, bestaande ondergronden en gietasfalt voorafgaand aan de direct verlijming met elastische parketlijmen (blokkeren van weekmakers)
• de bescherming van vochtgevoelige ondergronden, zoals stevig vastzittende lijmresten, droogbouwplaten, houten ondergronden, magnesia en magnesiumoxychloride dekvloeren
• het afsluiten van capillair optrekkend vocht of restvocht in cementdekvloeren met een vochtgehalte tot 4 % CM (verwarmde cementdekvloeren: 3 % CM) en betonnen vloeren tot 5 % CM.

Thomsit R 740 is universeel toepasbaar als sneldrogende voorstrijk voorafgaand aan het aanbrengen van een egaliseermiddel op zuigende en ondoorlatende ondergronden. Het kan ook worden toegepast voorafgaand aan het direct verlijmen van houten vloeren (parket) met reactieharslijmen. Ook toepasbaar voor het versterken van sterk zuigende en onvoldoende vaste of poederende ondergronden. Thomsit R 740 voldoet aan de hoogste eisen voor arbeidsveiligheid, binnenluchtkwaliteit en milieuvriendelijkheid.

Let op; Thomsit R70 is geen vervanging voor afdichting.

Eigenschappen Thomsit R740

Leveringsvorm: bruine vloeistof
Verpakking: 
plastic jerrycan, 12kg
Verzendeenheid:
60 jerrycans per pallet
Uithardingstijd: ca. 60 – 90 minuten
Temperatuurbestendigheid:
- na uitharding: tot +50 °C, kan gebruikt worden op vloerverwarming
- transport: +5 °C tot +50 °C
- opslag: +10 °C tot +30 °C

Houdbaarheid:12 maanden, koel en droog

Documenten Thomsit R740
Handleiding
Veiligheidsinformatieblad

Artikelnummer:105525
Fabrikant:Thomsit
Kleur:Bruin
Verbruik:80-300 g/m²

Handleiding

Productblad_R740.pdf