Codex LS 1 clips klein 1,0mm zijn onderdeel van het Codex LS 1 levelsysteem. Dit systeem gebruik je voor het eenvoudig, snel en vlak leggen van grote tegels. De clips plaats je elke 30-50cm, vervolgens plaats je de keggen in de clips en druk je deze met de metalen tang aan om ze op gelijk niveau te brengen. Zie ook het filmpje voor de stappen. De clip zijn geschikt voor voegen van 1,0mm breed, met een tegeldikte van 3mm - 25mm. De clips zijn verkrijgbaar in 1mm, 1,5mm, 2mm, en 3mm. De complete set is ook apart te bestellen.
Belangrijk: Houd er rekening mee dat de clips niet dienen te worden gebruikt of opgeslagen bij temperaturen onder de 10 °C.
Dit levelsysteem maakt gebruik van een combinatie van keggen, clips en een metalen tang. De keggen zijn vervaardigd uit stevig kunststof (herkenbaar aan hun groene kleur) en worden vergezeld door bijpassende clips en een metalen tang.
Op deze manier zorgt het Codex LS 1 levelsysteem ervoor dat je tegels gelijkmatig en precies worden geplaatst, en dat je na het uitharden van de mortel de clips en keggen gemakkelijk kunt verwijderen voor een professioneel resultaat.
codex_LS_1_Levelsysteem_NL.pdf
Verzendinformatie artikelen van lange lengtes of grote hoeveelheden
Het merendeel van onze artikelen vesturen wij met PostNL. Echter zijn er ook artikelen die te groot zijn om via PostNL verstuurd te worden. Denk hierbij aan Plinten, Profielen, pallets met lijm of ondervloeren bijvoorbeeld. Deze versturen wij met onze AVP/PPC bezorgservice!
Verzending via AVP/PPC bezorgservice Wanneer je vóór 17uur online besteld en betaald wordt deze de eerst volgende routedag bij je afgeleverd. Op dinsdag en donderdag levert onze externe leverancier in het zuiden, op woensdag en vrijdag in het noorden. Maandag, donderdag en vrijdag bezorgen wij ook bij onze Belgische klanten in Vlaanderen. Scroll helemaal naar beneden voor de precieze leverdagen van uw postcodegebied.
Kosten bedragen 19,95 euro, gratis verzending vanaf een orderwaarde van 100,- euro. Let op: dit geldt alleen voor de grotere artikelen. Normale artikelen versturen we via PostNL tegen 6,95 euro verzendkosten. Deze worden franco vanaf 50,- euro verstuurd.
Track en traceOp de dag van levering ontvang je een e-mail met een track en trace link waarmee je precies kunt zien hoe laat de chauffeur verwacht de spullen te bezorgen op je locatie. Ook wordt er een half uur van te voren nog even gebeld om te laten weten dat de chauffeur in de buurt is. Niet overbodig thuis wachten dus!
SpoeddienstHeb je het zelfde dag nog nodig? Indien je voor 11 uur besteld en je neemt telefonisch contact op, is het vaak mogelijk om tegen een toeslag van 50,- euro je bestelling dezelfde dag nog te ontvangen met de express dienst. Neem hiervoor altijd even telefonisch contact op!AfhalenPPC heeft 6 filialen verspreid over het hele land waar ze producten standaard op voorraad hebben en afhalen mogelijk is (Eindhoven, Amsterdam, Groningen, Wijk bij duurstede, Den Haag, Nieuwegein). Je kunt hier altijd terecht, 6 dagen per week! Neem ook hiervoor telefonisch contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Leverdagen Nederland
Bestel/bezorgschema Noorden
Let op: bij postcodes 1011, 1012, 1013, 1015, 1016, 1017, 1018 is bezorgen niet mogelijk. Met u zullen we een afspraak voor afhaal inplannen of bezorgen op alternatief adres.
Besteld op
Geleverd op
Ma voor 17u
Woensdag
Di voor 17u
Wo voor 17u
Vrijdag
Do voor 17u
Vrij voor 17u
Za voor 17u
Zo
Bestel/bezorgschema Zuiden
Dinsdag
Donderdag
Leverdagen België
Bestel/bezorgschema België
Maandag een week later
Maandag
Bestel/bezorgschema België Vlaanderen
Donderdag of Vrijdag
Maandag of Vrijdag